Żurawie – Oferta wynajmu oraz sprzedaży urządzeń dźwigowych

Sty 21, 13 Żurawie – Oferta wynajmu oraz sprzedaży urządzeń dźwigowych

Jeżeli posiadają Państwo firmę rozładunkową, budowlaną lub zajmującą się wydobyciem i pozyskiwaniem wszelkich materiałów, z pewnością korzystają Państwo z urządzeń pomocniczych, służących do transportu bliskiego. Oszczędność ludzkiej energii jest niezbędna. Kierując się ergonomią, jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa idealny sposób dla usprawnienia pracy w Państwa firmie. Aby każda czynność wykonana była precyzyjnie, szybko oraz maksymalnie bezpiecznie, należy skorzystać ze zdobyczy zaawansowanej techniki. Urządzenia pomocnicze służą przede wszystkim do manipulowania ładunkiem o kilkudziesięciotonowym. Przedmioty przenoszone za pomocą oferowanych przez nas urządzeń dźwigowych osiągają wartość nawet do trzystu ton. To sprawia, że nieustannie się rozwijamy, chcąc udostępnić Państwu jak najnowocześniejsze żurawie i osprzęt do nich.Urządzenia dźwigowe mają bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od tego, w jakim środowisku są wykorzystywane oraz do przeładunku jakiego typu przedmiotów są stosowane, możemy wybrać spośród niezliczonej ilości rodzajów. Po pierwsze żurawie występują w dowolnej wielkości. Udostępniamy Państwu zarówno małe urządzenia, obsługiwane ręcznie, jak i dużych gabarytów żurawie, których siłę napędową stanowi energia elektryczna, pneumatyczna, hydrauliczna lub spalinowa.

Urządzenia dźwigowe mogą być stacjonarne oraz zamontowane na pojeździe lub samochodzie ciężarowym. Są to tak zwane żurawie samobieżne, które mogą służyć również do przewożenia ładunku z jednego miejsca na drugie. W naszej ofercie znajdują się również tak zwane HDS-y, czyli inaczej hydrauliczne dźwigi samochodowe. Są ono mocowane na samochodach dostawczych i tirach, by samodzielnie rozładowały lub załadowały ich wnętrze. Oprócz tego, umożliwiamy Państwu również zakup i wynajem dźwigów miejskich przystosowanych do pracy w trudnych warunkach, między budynkami, w ciasnych ulicach oraz wewnątrz dużych hal przemysłowych. ergonomia pracy

Urządzenia dźwigowe, które Państwu oferujemy podnoszą bezpieczeństwo pracy na placu budowy. Są łatwe w obsłudze i możliwe do szybkiego montażu i demontażu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów żurawie są odporne na zniszczenia mechaniczne i przetarcia, w wyniku których mogłoby dojść do niebezpiecznego wypadku. Urządzenia są przez nas na bieżąco kontrolowane pod względem sprawności i mocowania. Nie oddajemy pod wynajem uszkodzonych maszyn lub części, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów.
Oprócz sprzedaży złożonych układów i konstrukcji, staramy się Państwu fachowo doradzić, wybierając idealne rozwiązanie do zamierzonej czynności. Nasze żurawie są montowane razem z poszczególnymi cięgnikami z odpowiednimi końcówkami, służącymi do manipulowania ładunkiem. Oferujemy przy tym sprzedaż, wymianę lub wynajem chwytaków dwu i wieloszczękowych do załadunku drewna, materiałów sypkich, złomu oraz wody. Montujemy chwytaki elektromagnetyczne, przyssawki, balansery, haki i wiele innych. Dzięki pomocy naszych inżynierów gwarantujemy precyzyjność każdej poszczególnej czynności wykonanej z urządzeniami dźwigowymi. Naszym maszynom zaufało już kilka tysięcy klientów. Żurawie oferowane przez nas z powodzeniem wykorzystywane są na placach budowy do przenoszenia bardzo ciężkich konstrukcji stalowych, żelbetonowych, drewnianych i kamiennych. Służą do budowy osiedli mieszkalnych oraz dróg i mostów. Urządzenia te przenoszą kontenery, rozładowują statki, samoloty oraz samochody ciężarowe. Ich zastosowanie poszerza się każdego dnia, tak samo jak asortyment przez nas oferowany.